HLEDÁME NOVÉ KOLEGY – KUCHAŘKU (i nevyučenou)

DO   MATEŘSKÉ   ŠKOLY  POD   LIPKAMI

hledáme:

kuchařku nebo kuchaře (i pomocnou) do školní kuchyně na zkrácený úvazek. Nástup možný ihned. Pracovní doba po – pá  6- 11 hod., volné víkendy, svátky, letní školní prázdniny, vánoční prázdniny. Kuchyně po celkové rekonstrukci. Nabízíme dobrý, menší pracovní kolektiv, korektní jednání, příspěvek na závodní stravování. Nestresující prostředí, rozmanitá náplň pracovní doby.

Nástup možný ihned. Kontaktní telefon: 733 774 983, e-mail: ms.nadpalatou@seznam.cz

 

DO   MATEŘSKÉ   ŠKOLY  NAD PALATOU

hledáme školního asistenta na 0,5 úvazku (nebo méně, dle dohody). Požadované vzdělání – pedagogické nebo kurz pro asistenty pedagoga.

Nástup od 1.9. 2019. Kontaktní telefon: 733 774 983, e-mail: ms.nadpalatou@seznam.cz