HLEDÁME NOVÉ KOLEGY – KUCHAŘKU, ŠKOLNÍHO ASISTENTA, UKLIZEČKU

DO   MATEŘSKÉ   ŠKOLY  POD   LIPKAMI

hledáme:

kuchařku nebo kuchaře do školní kuchyně. Nástup možný ihned, nevyučené v oboru zaučíme, praxe není podmínkou. Pracovní doba po – pá  6-14 hod., volné víkendy, svátky, letní školní prázdniny, vánoční prázdniny. Kuchyně po celkové rekonstrukci. Nabízíme dobrý, menší pracovní kolektiv, korektní jednání, příspěvek na závodní stravování. Nestresující prostředí, rozmanitá náplň pracovní doby. Nástupní plat 15 500 Kč, (vyučený v oboru 18 tis. Kč).

Nástup možný ihned. Kontaktní telefon: 733 774 983, e-mail: ms.nadpalatou@seznam.cz

uklízečku – na 4 hod. odpoledne, vhodné jako přivýdělek k důchodu, nebo rodičovské

Nástup od poloviny listopadu. Kontaktní telefon: 733 774 983, e-mail: ms.nadpalatou@seznam.cz

DO   MATEŘSKÉ   ŠKOLY  NAD PALATOU

hledáme školního asistenta na 0,5 úvazku. Požadované vzdělání – pedagogické nebo kurz pro asistenty pedagoga. Nástupní plat  9 tis. / 20 hod. práce týdně

Nástup možný ihned. Kontaktní telefon: 733 774 983, e-mail: ms.nadpalatou@seznam.cz