HLEDÁME NOVÉ KOLEGY – KUCHAŘKU, ŠKOLNÍHO ASISTENTA

DO   MATEŘSKÉ   ŠKOLY  POD   LIPKAMI

hledáme:

kuchařku nebo kuchaře (i pomocnou) do školní kuchyně na zkrávený úvazek. Nástup možný ihned. Pracovní doba po – pá  6- 11 hod., volné víkendy, svátky, letní školní prázdniny, vánoční prázdniny. Kuchyně po celkové rekonstrukci. Nabízíme dobrý, menší pracovní kolektiv, korektní jednání, příspěvek na závodní stravování. Nestresující prostředí, rozmanitá náplň pracovní doby. Nástupní plat 10 tis. Kč za 5 hod. pracovní dobu. (Vyučená kuchařka 12 tis. Kč za 5 hod. úvazek).

Nástup možný od 1.1. 2019. Kontaktní telefon: 733 774 983, e-mail: ms.nadpalatou@seznam.cz

 

DO   MATEŘSKÉ   ŠKOLY  NAD PALATOU

hledáme školního asistenta na 0,5 úvazku. Požadované vzdělání – pedagogické nebo kurz pro asistenty pedagoga. Nástupní plat  9 tis. / 20 hod. práce týdně

Nástup možný ihned. Kontaktní telefon: 733 774 983, e-mail: ms.nadpalatou@seznam.cz