Zápis do MŠ 2018/2019

Předběžná registrace k zápisu do mateřských škol ve školním roce 2018/19

(není podmínkou ani výhodou pro přijetí)

Vážení rodiče,

již 1. 2. 2018 částečně otevřeme webovou aplikaci na podporu zápisu do MŠ pro školní rok 2018/19. Chceme Vás požádat o předběžnou registraci. Rádi bychom dříve než v červnu věděli více o Vašem zájmu umístit dítě do námi zřizované MŠ. Budeme pak moci lépe připravit dostatečné kapacity. Prostřednictvím aplikace se také dozvíte všechny důležité informace.

Adresa aplikace je:

https://zapisdoms.praha5.cz/

Děkuji za spolupráci Mgr. Vít Šolle, zástupce starosty

 

Predbezna registrace do MS

 

TERMÍN PRO PODÁNÍ PŘIHLÁŠEK DO MŠ NAD PALATOU ( i Pod Lipkami) 

3. 5. 2018  8.30 – 12 hod. a 13 – 16.30 hod. v budově Nad Palatou 29/613

sebou přineste vytištěnou přihlášku, potvrzenou lékařskou zprávu o očkování a doporučení k nástupu do MŠ (potvrzení o očkování neplatí pro děti nastupující k povinné předškolní docházce)

průkaz totožnosti žadatele (rodiče), rodný list dítěte a potvrzení o trvalém bydlišti dítěte (v občanském průkazu rodiče nebo dítěte nebo potvrzení z evidence obyvatel úřadu Prahy 5)

Občané třetích zemí ( tedy mimo EU) jsou povinni doložit oprávnění k pobytu dítěte na území ČR ve smyslu ustanovení § 20 odst.2 písm.d) školského zákona. Dále je u takovéto žádosti třeba doložit doklad o zdravotním pojištění dítěte na území ČR – vše v originálu.